-
Zimowisko 2012
Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy: „Beatka”,ul. Budowlanych 6, 59-850 Świeradów Zdrój, w pobliżu wyciągi: Kamieniec i Izery
Wyjazd z Wrocławia: 15.01.2012 (niedziela) godz. 9.00 ul. Podwale 57 (SP 71)
Wyjazd ze Świeradowa Zdroju: 22.01.2012 (niedziela) godz. 10.00, przybliżony powrót do Wrocławia godz. 13.00 ul. Podwale 57 (SP 71)
Planujemy 4-5 wyjść na stok. Orientacyjny koszt wypożyczenia sprzętu: 25 zł/doba
Dla dzieci, które nie będą korzystać z zajęć szkółki narciarskiej będą zorganizowane inne zajęcia.
Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wypełniona karta kwalifikacyjna i podpisany regulamin obozu oraz wpłata zaliczki w wys. 400 zł do dnia 30.11.2011 r. przelewem na rachunek bankowy:
BANK PEKAO S A 52124019941111001036687083, Uczniowski Klub Sportowy Basket Fun
ul. Podwale 57
50-039 WrocławW tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko dziecka, zaliczka-obóz zimowy
W przypadku rezygnacji z udziału w obozie zaliczka nie zostaje zwracana.
Karta kwalifikacyjna na obóz sportowy zima 2012
