• Treningi koszykówki w SP 1 podczas ferii zimowych

    Data: 2012.01.04 | Kategoria: koszykówka | Tagi:

    Zapraszamy dziewczynki i chłopców z klas I-III na treningi koszykówki w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Nowowiejskiej.

    Treningi będą odbywać się codziennie, w drugim tygodniu ferii zimowych (23-27.01.2012), w godzinach 9.00- 11.00 na dużej sali gimnastycznej!

    Spróbuj swoich sił, poznaj magię koszykówki i trenuj w naszym klubie :)!!!

    Zapraszamy!