-
Ruszają zapisy na półkolonie zimowe w SP 71 :)
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie organizatorowi wypełnionej karty kwalifikacyjnej, wyrażenie zgody na postanowienia regulaminu półkolonii oraz uiszczenie opłaty w wys. 100 zł. do dnia 15.01.2015 r.
Ilość miejsc ograniczona, o udziale dziecka w półkolonii decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku rezygnacji z udziału w półkolonii opłata nie zostaje zwracana.Zapisy, wydanie, zebranie kart, regulaminów i opłat: sekretariat szkoły, tel. 71 343 09 29
WIĘCEJ INFORMACJI: PAULA WIŚNIEWSKA 691 699 255
Karty zgłoszeniowe do pobrania:
