• Nabór

    Data: 2011.09.25 | Kategoria: koszykówka | Tagi:

    Szanowny Rodzicu!!!
    Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia, interesuje się sportem, lubi zabawę z piłką, rywalizuje z kolegami i koleżankami, spędza każdą chwilę w ruchu… Zapisz je na nasze zajęcia!
    Damy upust jego energii,
    nauczymy grać w koszykówkę,
    ukształtujemy w nim sumienność,
    przełamiemy lęki, obawy, słabości,
    wzmocnimy poczucie własnej wartości,
    zadbamy o rozwój motoryczny, emocjonalny i społeczny
    postaramy się by chęci i umiejętności przerodziły się w pasję,
    będziemy czuwać nad rozwijaniem talentu Państwa dzieci!

    Zapraszamy dziewczynki i chłopców z klas 0-III na zajęcia koszykówki prowadzone na terenie Wrocławia.
    Treningi grup początkowych obywają się w salach gimnastycznych Szkół Podstawowych nr: 71, 98, 108, grupa zaawansowana trenuje w SP nr 107. (więcej informacji w zakładce: Treningi).

    W roku szkolnym 2011/2012, rozpoczynamy nabór na zajęcia koszykówki dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy 5-6 letnie dziewczynki i chłopców do rozpoczęcia przygody z koszykówką. Zajęcia będą odbywać się n w SP nr 108 (więcej informacji w zakładce: Akademia przedszkolaka)