• Koszykówka w Miliczu

    Data: 2011.09.25 | Kategoria: koszykówka | Tagi:

    Uczniowski Klub Sportowy Basket Fun we współpracy z Fundacją Bene Facta odpowiedział na apel Szpitala w Miliczu o zorganizowanie czasu wolnego dla przebywających tam małych pacjentów. Trenerka klubu Paula Wiśniewska postanowiła zaszczepić dzieciakom bakcyla koszykówki. Podczas profesjonalnych treningów przebywające w szpitalu dzieci poznały teoretyczne i praktyczne podstawy koszykówki, a podczas rozgrywanych meczów uczyły się zasad współdziałania w drużynie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z przyjemnością i dużym zaangażowaniem, nie zabrakło również zdrowej rywalizacji i radości płynącej z uprawiania sportu. Kto wie, czy poza frajdą i wakacyjnymi wspomnieniami młodym zawodnikom nie pozostanie także pasja do koszykówki? Oby więcej takich projektów i tak ambitnych uczestników!